Catering

OBSŁUGA CATERINGOWA


W trakcie szkolenia, warsztatów czy spotkania rekrutacyjnego nie może zabraknąć cateringu. W trosce o klientów, którzy decydują się na wynajem naszej sali szkoleniowej w Warszawie, przygotowaliśmy wszystko w taki sposób, aby każdy z uczestników mógł w dowolnej chwili sięgnąć po wybrany napój lub przekąskę.

Podczas spotkania w sali szkoleniowej Stacja Wiedzy na uczestników czekają świeże napoje, taki jak świeżo parzona kawa, wybrane herbaty lub soki owocowe. Oprócz tego przygotowujemy również pyszne przekąski: owoce, ciastka, rodzynki, orzeszki i cukierki. Dzięki temu każdy może w dowolnej chwili sięgnąć po coś słodkiego, a Ty nie musisz przygotowywać napojów i przekąsek samodzielnie.

Istnieje również możliwość skorzystania z lunchu w naszej restauracji. Czekają tu świeżo przygotowywane potrawy, stworzone z wykorzystaniem najlepszej jakości składników. Na uczestników czekają również opcje wegetariańskie. Każdy posiłek przygotowany jest z dbałością o potrzeby najbardziej wymagających klientów biznesowych.

catering

LUNCH


Obok sali szkoleniowej znajduje się kilka restauracji, odpowiednich do tego, aby udać się tam na obiad w trakcie spotkania. W zależności od preferencji żywieniowych uczestników, można skorzystać z włoskiej pizzerii Bella Napoli, z burgerowni Bydło i Powidło lub eleganckiej restauracji Sushi Wola. Dzięki temu żadnemu z uczestników szkolenia nie będzie dokuczał głód, a Ty skupisz się jedynie na merytorycznej części wystąpienia, bez konieczności zamawiania posiłków czy samodzielnego organizowania cateringu.

Wiemy, że podczas intensywnego dnia szkolenia niezbędne jest uzupełnienie zapasów energii. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby, dlatego oprócz napojów i przekąsek z przyjemnością wyjdziemy naprzeciw oczekiwaniom uczestników. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie – zarówno osoby, wybierające zdrowe przekąski, jak i wielbiciele słodyczy czy kawosze, którzy nie wyobrażają sobie spotkania bez filiżanki małej czarnej.

catering 2 pizza