Cennik2

WYNAJEM SALI SZKOLENIOWEJ


Oferujemy wynajem taniej sali szkoleniowej w Warszawie. W Stacji Wiedzy masz możliwość skorzystania z eleganckiej, doskonale wyposażonej i profesjonalnej sali szkoleniowej. Wszystko to w naprawdę konkurencyjnej cenie. Standard i lokalizacja w stosunku do ceny sprawiają, że Stacja Wiedzy to naprawdę tania sala szkoleniowa jak na miasto Warszawa. Połączenie dbałości o potrzeby klientów, świetnej lokalizacji i doświadczonej obsługi. Te atuty sprawia, że nasza tania sala szkoleniowa w Warszawie zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że sala warsztatowaStacja Wiedzy jest idealnym miejscem na Twoje spotkanie biznesowe!

CENNIK NETTO WYNAJMU SALI:


Wynajem Sali na 8 godzin - 480 zł

– sala z pełnym wyposażeniem – rzutnik HD 16:9 (hdmi i vga), flipchart, tablice ścieralne, paski magnetyczne na flipy, dostęp do wi-fi, klimatyzacja – nowoczesne wykończenie, światło dzienne, wyciszenie i dużą przestrzeń (4m wysokości)

Przerwa kawowa - 12 zł / uczestnik

– różne rodzaje herbat, kawa z ekspresu (w tym cappuccino), kawa sypana i rozpuszczalna, mleko – soki, woda, ciastka (różne rodzaje), owoce, orzeszki, rodzynki, pakowane ciasteczka, cukierki

lunch we włoskiej restauracji - 28 zł / uczestnik

– do wyboru 9 dań w tym pizze, makarony i sałatki – do każdego dania zupa oraz woda

każda dodatkowa godzina wynajmu - 80 zł

!!! LAST CALL !!!

Twoje wydarzenie ma już zebraną grupę? Zostało do niego mniej niż tydzień? Skorzystaj z promocji i wynajmij salę na 7 dni (i krócej) uzyskując 20% rabatu.

biuro@sw.wplab.cfolks.pl | +48 602 306 855

PRZYKŁADOWE MOŻLIWOŚCI UKŁADU SALI:


tania sala szkoleniowa Warszawa

Teatralnie (24 osoby)

tania sala szkoleniowa Warszawa

Podkowa (18 osób)

tania sala szkoleniowa w Warszawie

Szkolnie (20 osób)